+420 724 525 321 info@4jumping.cz

Hledáte způsob, jak své ratolesti vytrhnout ze spárů vší elektroniky a dopřát jim pohyb na zdravém vzduchu? Pokud máte zahradu, mám pro vás skvělý tip.

Není divu, že v dnešní době je dětská trampolína součástí téměř každé zahrady. Malé neposedy stejně jako dospělé skákání na trampolíně opravdu baví a tak jim můžete dopřát vcelku bezpečnou zábavu. Pokud chcete, aby vám dětská trampolína dlouho a dobře sloužila, rozhodně dejte přednost kvalitě a trampolínu kupujte výhradně s ochrannou sítí. Dobří prodejci prodávají celý set, kde máte trampolínu, žebřík, ochrannou síť i krycí plachtu.

Tyto součástí setu jsou velmi důležité, samotná trampolína může být nebezpečná. K jejímu zabezpečení slouží právě ochranná síť, která zamezí vyskočení malého skokana z prostoru skákací plochy. Krycí plachta zase pomáhá zvýšit životnost dětské trampolíny, jelikož ochraňuje skákací plochu před přílišným vlivem počasí, spadaného nepořádku (například listí) a případným nechtěným návštěvám (kočky, ptáci…).

Dětská trampolína 305 cm, kterou vám doporučím, je vyrobena z kvalitních materiálů. Díky tomu má zaručenou řádnou nosnost (až 180 kilogramů) a také vyšší životnost. Pokud budete tuto trampolínu používat (nebo spíše vaše děti), jak se má, bude vaší rodině dělat radost dlouhá léta. Pokud potřebujete pomoci s výběrem jiné trampolíny, hledáte příslušenství nebo se chcete na něco zeptat, neváhejte. Tento specializovaný prověřený prodejce vám s radostí pomůže s čím budete potřebovat.