+420 724 525 321 info@4jumping.cz

Občas se může stát, že budete pro vaši trampolínu potřebovat dokoupit náhradní díly. Nejsnáze se opotřebují měkké části, jako je ochranná síť či právě kryt pružin na trampolínu. Pokud máte trampolínu neustále venku na zahradě, opotřebovávají se tyto části ještě rychleji. Pokud ovšem koupíte kvalitní trampolínu i její součásti, opotřebení zpomalíte.

Dokoupit můžete, jak již bylo řečeno, například ochrannou síť či kryt pružin na trampolínu. Díky tomu se nemusíte obávat koupi znovu celé trampolíny. Když se rozhodnete opotřebené části na trampolíně obměnit, opět dbejte na nákup kvalitních součástí.

Pokud máte trampolínu bez ochranné sítě, neváhejte a síť si k ní dokupte. Trampolína s ochrannou sítí je na každý pád bezpečnější než trampolína, která není nijak bezpečně ohrazena a umožňuje tak vypadnutí z bezpečného prostoru skákací plochy.

Dnes se zaměřím speciálně na kryt pružin na trampolínu, Někteří výrobci ve snaze ušetřit co jde, vyrábí kryt pružin na trampolínu z velmi nekvalitního šustivého PE materiálu, v lepším případě ze směsi PE a PVC. Obě varianty zavrhněte a kupte si pořádný a kvalitní PVC materiál, který více vydrží.