+420 724 525 321 info@4jumping.cz

Milujete dobré ceny? A co dobrou kvalitu? Dáváte přednost bezpečí a kvalitě nebo raději ušetříte a „risknete to“? A co vaše děti, u těch si troufnete riskovat nebo jim raději zajistíte bezpečí?

Omlouvám se, pokud vyzněl úvod jakkoli útočně. Pravda je taková, že můžete jít nakoupit něco s dobrým úmyslem, vybíráte aby daná věc vypadala kvalitně, a podvede vás prodejce. Vždyť dnešní doba, kdy slyšíme jen na akce a slevy, tomu napomáhá. Hanba takovým padouchům!

Poradím vám, jak si vybrat dobrou trampolínu a neskočit na špek výrobci, který nabízí levnější zboží za dobrou cenu, ale na úkor kvality. V případě sportovních potřeb, jako je například trampolína se to nevyplatí. Nekvalitní produkt může znamenat bezpečnostní riziko, a to se nevyplatí nikdy.

Jak poznat kvalitní trampolínu?

Dobrý prodejce vám rád poradí. Obvykle doporučuji nakupovat trampolínu jen u prodejců, kteří se na prodej trampolín či sportovních potřeb přímo specializují. Ideální je nakupovat trampolínu v setu s žebříkem a ochrannou sítí, v lepším případě i s krycí plachtou. Dalším indikátorem kvality jsou samozřejmě materiály, z nichž jsou části trampolíny vyrobeny. Plusem jsou i platné certifikáty kvality z různých testování. Tak si můžete ověřit, jak kvalitní je daná trampolína. Akce můžete využít samozřejmě také, kdo by nechtěl ušetřit, ale vždy dbejte, aby jste kupovali kvalitu,a to i v akci a se slevou nebo bez ní. Vždy.

A pokud chcete něco, co vám o kvalitě trampolíny napoví snadno a rychle, spočítejte například, kolik má konstrukce nohou a podívejte se, jakou má trampolína nosnost. Když jde o „U“ nohy, měly by být minimálně čtyři, ne méně. To zajišťuje stabilitu trampolíny. Kvalitní trampolína FastJump pro děti má při svých 305 cm průměru nádhernou nosnost 180 kg, která je dána právě kvalitou a výdrží materiálů.

Takže nenaleťte na každou ceduli s nápisem Trampolína akce! a snažte se nejprve si ověřit, že jde o kvalitní trampolínu, která bude bezpečná a bude vám dělat dlouho radost.