+420 724 525 321 info@4jumping.cz

Trampolína je výborný doplněk každé zahrady. Vhodná je pro děti i dospělé, jen se musí vybrat ten správný rozměr a správná nosnost. Pokud chcete, aby vaše trampolína byla bezpečná a dlouho vydržela, vybírejte kvalitní produkt od ověřeného prodejce, který se na prodej trampolín specializuje.

Trampolínu kupujte v setu s žebříkem, krycí plachtou a ochrannou sítí. Trampolína s ochrannou sítí zajistí lépe vaši bezpečnost a zamezí možnému vyskočení či vypadnutí z prostoru skákací plochy. Rovněž ochranná síť zajišťuje, aby na trampolínu nedopadalo tolik nechtěných věcí, jako jsou například spadané listy. Tomu také brání krycí plachta, která se umisťuje na skákací plochu v době, kdy trampolínu nikdo nevyužívá. Kvalita i tyto ochranné pomůcky zvyšují bezpečnost a prodlužují životnost trampolíny.

V setu se trampolína s ochrannou sítí, žebříkem a krycí plachtou dá zakoupit například ZDE. Tyto trampolíny jsou kvalitní, cena je příznivá, prodejce se na prodej trampolín a příslušenství specializuje, tudíž vám s výběrem může lehce pomoci. Kupte si v jednom balení spoustu zábavy a sportovní vyžití na zahradě, vhodné pro každého!